איך למכור באיביי

כולם כבר יודעים שאפשר לעשות כסף טוב ממסחר באיביי. אבל האם למכור באיביי באמת מאפשר לפטר את הבוס, להפסיק להיות שכיר, לצאת לדרך עצמאית ועדיין להרוויח מספיק כסף?

כל בעל עסק יודע שכדי להקים עסק מצליח, לא מספיק רצון. צריך להשקיע הרבה זמן וכסף כדי שהעסק יצליח. ברוב העסקים יש עלויות בייצור המוצר או השירות, זמן לימוד של השוק, המתחרים, המחירים, הרווחיות וכמובן עלויות כוח אדם ועלויות פרסום.

למרות כל זאת, במסחר באיביי כל העלויות האלה זניחות יחסית ויכולות להסתכם בלימוד של כשעתיים ביום וכמה אלפי שקלים בודדים לקורס טוב.

זה לא אומר שלא צריך להתייחס למסחר באיביי ברצינות. למרות שטכנית כל אחד יכול לסחור באיביי, לא כל מי שפותח חנות יתעשר מזה. זה מצריך זמן, סבלנות והשקעה.

אז איך למכור באיביי יאפשר לי לעזוב את העבודה?

כמו כל בעלי העסקים המצליחים, גם הסוחרים המצליחים ביותר באיביי למדו קודם כל מאחרים. בד"כ בוגרי קורסים מצליחים יותר מאנשים שהתחילו לסחור לבד, לא רק כי הם לומדים מטעויות של אחרים. מי שעושה קורס איביי נחשף לעולם המסחר, מבין מה נדרש ממנו כי הוא מקבל את ההכוונה הנכונה מאנשים שכבר עשו את זה בפועל. כתוצאה מזה, בוגרי קורסים גם שורפים הרבה פחות זמן על טעויות, גם טעויות של מתחילים וגם טעויות מתקדמות יותר, של סוחרים ברמה גבוהה. בוגרי קורסים מרוויחים רבות מהניסיון של המדריכים שלהם.

מה נדרש כדי למכור באיביי?

כשעתיים עבודה ביום מול מחשב ואנגלית בסיסית, זה כל מה שנדרש כדי להתחיל ללמוד למכור באיביי. כמובן שהסוחרים שישקיעו יותר זמן לימוד יגיעו לרווחים יפים יותר תוך פרק זמן קצר יותר. לכן, ההמלצה שלנו היא להתחיל מהשקעה של שעתיים ביום עם התכנים שמועברים בקורס. ולהגביר בהדרגה את ההתעסקות במסחר באיביי.

אז מתי אוכל לעזוב את העבודה?

לקחת קורס איביי מאפשר, בין היתר, להתחיל לאט את העסק כדי לאפשר לו צמיחה.

במקום לעזוב את העבודה כדי להתחיל לסחור ולקחת סיכון עצום של הפסד במקרה שזה לא מתאים לנו, מתחילים בשעתיים ביום, בזמן הפנוי, לצד העבודה הרגילה.

עם הזמן והניסיון תגדילו רווחים, תוך מספר חודשים, עם ההתמדה והפעולות הנכונות, תוכלו להרוויח הכנסה חודשית של מעל 1,000 דולר. כמובן שככל שתלמדו יותר, תיישמו את הנלמד תוכלו להגדיל רווחים ותוך שנה-שנתיים אפילו לעזוב את העבודה.

אז למה אתם מחכים? תתחילו למכור באיביי ולדמיין את השיחה עם הבוס.

למידע נוסף על איך למכור באיביי