קורס איביי אונליין או פרונטלי?

כל מי שחקר קצת את התחום כבר מכיר את הפוטנציאל העצום הטמון במסחר באיביי. כשהתחום רק פרץ לתודעה, היה קשה מאוד למצוא קורס איביי. היום כבר יש הרבה אופציות ושיטות לימוד שונות.

איך תוכלו לדעת איזה קורס איביי לקחת ומה הכי מתאים לכם?

קודם כל, חשוב שתהיו סגורים על זה שאתם רוצים ללמוד קורס איביי ושמתאים לכם למכור באיביי.

כדי למכור באיביי אין צורך בדרישות קדם מפוצצות. אנגלית בסיסית וידע בסיסי במחשבים מספיקים. כדי לעשות את זה כמו שצריך כדאי גם שתארגנו לעצמכם שעה-שעתיים פנויות ביום להתעסק בזה וללמוד כל מה שיש. 

אם עד כאן נראה לכם שאתם מתאימים למכור באיביי, זה בדיוק הזמן לשמוע על האופציות השונות שיש לכם ללמוד איך למכור באיביי. קורס איביי אונליין

  1. ללמוד לבד אנשים רבים מגדירים את עצמם "אאוטודידקטים", אנשים שמצליחים, אולי אפילו מעדיפים, ללמוד לבד. ללמוד למכור באיביי לבד זה אפשרי לגמרי. אם יש לכם זמן פנוי, אם זה בא לכם בקלות ואם אין לכם בעיה גם לטעות ואולי להפסיד כסף על הדרך.
  2. קורס איביי אונליין- סגנון הקורס המועדף על רוב האנשים כיוון שהוא נוח מאוד וגמיש. אתם מקבלים גישה לסרטונים של הדרכות על איך למכור באיביי, יושבים בזמנכם הפנוי, בלי לצאת מהבית, בונים תוך כדי הקורס את החנות שלכם.
  3. קורס איביי פרונטלי – לאנשים שזקוקים למסגרת יותר מובנת ונוקשה, שמתקשים לשבת לבד בזמן הפנוי, קיימים גם קורסים פרונטליים של איביי. אתם מגיעים למפגשים פרונטליים כמו כל קורס אחר, בכיתה, עם מרצה ותלמידים נוספים, על כל היתרונות והחסרונות שבזה.
  4. אינטגרציה – בחלק מהמקומות מאפשרים לכם לשלב בין קורסים אינטרנטיים וקורסים פרונטליים, כך שתוכלו ליהנות משני העולמות. במסלול כזה, אתם יכולים לצפות בהדרכות המוקלטות בזמן שלכם, לבנות את החנות, לעשות את מה שמלמדים בהדרכות, ובנוסף להגיע למספר מוגבל של מפגשים פרונטליים עם מדריך שיסביר לכם דברים שלא לגמרי הבנתם או שאתם צריכים בהם חידוד.

אז איזה קורס איביי כדאי לכם לקחת?

הכל תלוי במה מתאים לכם. בכל מקום שמכבד את עצמו תוכלו ליצור קשר עם יועץ לימודים מקצועי שיסביר לכם יותר לעומק מה ההבדלים ולהתאים לכם את התכנית שהכי תתאים לכם.

למידע נוסף על קורס איביי אונליין